Produkt w kategoriach

Nebulizator NE - C803 kompresorowy, 1 szt.

Nebulizator NE - C803 kompresorowy, 1 szt.

108.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Inhalator (Nebulizator) kompresorowy.

Prąd znamionowy (zasilacz sieciowy): 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,12-0,065 A

Prąd znamionowy (nebulizator z kompresorem): 6 V - 0,7 A

Skład

Zawartość opakowania: kompresor, zestaw nebulizatora, przewód powietrza (PCW, 100 cm), ustnik, końcówka do nosa, maska dla dorosłych (PCW), maska dla dzieci (PCW), 5 sztuk zapasowych filtrów powietrza, zasilacz sieciowy, torba do przechowywania, instrukcja obsługi.

Uwagi

Nord Farm Sp. z o.o. udziela gwarancji:

  • 36 miesięcy na urządzenia firmy OMRON od dnia zakupu
  • 12 miesięcy na akcesoria do urządzeń firmy OMRON typu: mankiety, przewody, gruszki, zasilacze i inne na jaki wskazuje producent, od dnia zakupu

Wady towaru ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych przez punkt serwisowy wymieniony w załączonym wykazie, który jest integralną częścią karty gwarancyjnej. Termin ten liczy się od dnia dostarczenia sprzętu do punktu serwisowego. Urządzenie może być naprawiane wyłącznie przez autoryzowany serwis.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus