Produkt w kategoriach

Nebulizator NE - C803 kompresorowy, 1 szt.

Nebulizator NE - C803 kompresorowy, 1 szt.

127.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Inhalator (Nebulizator) kompresorowy.

  • Prąd znamionowy (zasilacz sieciowy): 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,12-0,065 A
  • Prąd znamionowy (nebulizator z kompresorem): 6 V - 0,7 A

3 - letnia gwarancja od daty zakupu.

Skład

Zawartość opakowania: kompresor, zestaw nebulizatora, przewód powietrza (PCW, 100 cm), ustnik, końcówka do nosa, maska dla dorosłych (PCW), maska dla dzieci (PCW), 5 sztuk zapasowych filtrów powietrza, zasilacz sieciowy, torba do przechowywania, instrukcja obsługi.

Uwagi

Niniejszy produkt jest objęty 3 letnią gwarancją firmy OMRON od daty zakupu. Firma OMRON gwarantuje prawidłową konstrukcję, wykonanie i materiały tego produktu.

W trakcie tego okresu gwarancji firma OMRON bez opłaty za części lub usługę, naprawi lub wymieni wadliwy produkt lub wadliwą część.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus