Dax Laser Effect, krem na dzień, 50 ml
36.77 zł

Dax Laser Effect, krem na dzień, 50 ml

Dax Laser Effect, krem na dzień, 50 ml
Ostatnia cena produktu
36.77 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dax cosmetics - Laser Effect - krem lift do absolutnej regeneracji 3R
Redukuje i wypełnia zmarszczki
Reaktywuje funkcje skóry
Remodelujący owal twarzy

Właściwości

zawiera Peptokinę - bogatą mieszaninę cztero- i trójpeptydów, które wykazują silne właściwości przeciwzmarszczkowe. Przywraca zdolność odtwarzania włókien w skórze wznawiając produkcję makrocząsteczek takich jak: kolagen, fibronektyna czy kwas hialuronowy. W efekcie zmarszczki ulegają wypełnieniu i wypchnięciu. Wyraźnie widać zmniejszenie głębokości, długości i ilości bruzd. Dzięki połączeniu z polisacharydami roślinnymi działa napinająco, przez co liftinguje i remodeluje owal twarzy.

Przeznaczenie

preparat polecany po 40. roku życia, do każdego rodzaju cery dojrzałej, do stosowania na dzień.

Stosowanie

krem aplikować rano na oczyszczoną skórę twarzy. Idealny pod makijaż. Pierwsze rezultaty zauważalne są po 4 tygodniach regularnego stosowania, a optymalne efekty osiąga się po ok. 2 miesiącach.
Ze względu na synergistyczne działanie preparatów Laser Effect najlepsze efekty uzyskuje się przy równoczesnym stosowaniu Kremu-Liftu do Absolutnej Regeneracji 3R na dzień i Kremu-Koncentratu do Biodermabrazji Zmarszczek na noc.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h