Litozin forte, kapsułki, 200 szt
95.29 zł

Litozin forte, kapsułki, 200 szt

Litozin forte, kapsułki, 200 szt
Ostatnia cena produktu
95.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety zawierający GOPO (galaktolipid) występujący w specjalnej odmianie dzikiej róży (Rosa canina). Łagodzi dolegliwości stawowe polepsza jakość życia, poprawia samopoczucie i umożliwia lepszy sen.

Składniki

Jedna kapsułka zawiera:

750 mg proszku otrzymanego ze specjalnej odmiany dzikiej róży o wysokiej zawartości galaktolipidu GOPA (minimum 195 µg GOPO w chwili produkcji) oraz żelatynę.

Właściwości składników

Galaktolipid GOPO wykazuje silne działanie przeciwzapalne, między innymi hamuje migrację leukocytów. Preparat redukuje ból stawów, zwiększa ruchomość w stawach, zmniejsza ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych, posiada znaczące działanie przeciwzapalne. Jest pomocny w chorobie zwyrodnieniowej stawów (artroza) i dolegliwościach reumatycznych, szczególnie osobom, u których występowanie dolegliwości stawowych związane jest z procesami zapalnymi stawów, trybem życia przeciążającym stawy, nadwagą lub zaawansowanym wiekiem. Poprawia codzienne poruszanie się, między innymi podczas takich czynności jak chodzenie (np. po schodach), siadanie i wstawanie, wkładanie i zdejmowanie garderoby. Redukuje sztywność i ból poranny stawów.

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem. Przez pierwsze 4 tygodnie stosowania suplementu diety LitoZin Forte zaleca się następujące dawkowanie: 3 kapsułki rano i 3 kapsułki wieczorem.

Efekty stosowania LitoZin Forte zauważalne są zazwyczaj po 3-5 tygodniach stosowania. Zaleca się stosować LitoZin Forte nie krócej niż 2-3 miesiące.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus