Salus Natura G-Aktiv, tabletki, 30 szt
25.99 zł

Salus Natura G-Aktiv, tabletki, 30 szt

Salus Natura G-Aktiv, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
25.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat G-Aktiv pomaga wyeliminować uczucie zmęczenia lub wyczerpania.

Właściwości składników

  • Wyciąg z Ginkgo biloba poprawia mikrocyrkulację krwi w mięśniu serca oraz tkance mózgowej. Stymuluje oddychanie komórkowe, poprawia przemianę tłuszczów oraz wykazuje silne działanie przeciwutleniające. Wpływa na czasowe podwyższenie aktywności fizycznej oraz psychicznej, oddala uczucie zmęczenia.
  • Koenzym Q10 jest mocnym przeciwutleniaczem. Osoby po 40. roku życia powinny przyjmować go regularnie. Szczególnie polecany jest osobom z problemami pracy serca i układu krążenia, a także przy kłopotach z wątrobą. Tzw. witamina młodości i długowieczności.
  • L-karnityna wykazuje zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów, poprawia nastrój. Pomaga w zespołach zmęczenia. Przyspiesza odchudzanie, ułatwia utrzymanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, zapobiega powstawaniu otyłości. Poprawia zdolność zapamiętywania i skupiania uwagi. L-karnityna zwiększa możliwości ruchowe, koncentrację oraz refleks.
  • Kofeina wzmacnia akcję serca, polepsza procesy kojarzeniowe, zmniejsza zmęczenie i senność, rozszerza naczynia mózgowe i wieńcowe, słabo wzmaga diurezę.

Jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych, zdrowych, z dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną, które intensywnie pracują i potrzebują wbrew uczuciu zmęczenia nadal wykazywać wysoką aktywność fizyczną oraz psychiczną (meneżerowie, studenci, sportowcy, kierowcy).

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

FAVEA
Nemcove 580
74221 Koprivnice, Czechy

Salus Natura G-Aktiv - zastosowanie i działanie

Skład:

koenzym Q10 wyciąg z ginkgo biloba kofeina L-karnityna

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomagające w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego

Wskazania:

Preparat jest  przeznaczony tylko dla osób dorosłych, zdrowych, z dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną, które intensywnie pracują (menedżerowie, studenci, sportowcy, kierowcy).

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 1-2 razy dziennie w odstępie czasowym nie mniejszym niż 2 godziny, najlepiej rano i w południe w czasie lub po spożyciu posiłku, popić dostateczną ilością płynu.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.   Uwaga! W trakcie zażywania preparatu nie wolno pić alkoholu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić wzrost ciśnienia krwi, przyśpieszone tętno, kołatanie serca, ból głowy, bezsenność, zwłaszcza po przekroczeniu zalecanej dziennej dawki.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składnik preparatu, choroby serca, nadciśnienie, jaskrę, nadczynność tarczycy, wrzody  żołądka i/lub dwunastnicy, cukrzycę, choroby nerek i/lub wątroby, choroby hormonalne, psychiczne, gorączkę.   Gdy przyjmujesz leki działające na ośrodkowy układ nerwowy.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią.