Litozin forte, kapsułki, 120 szt
66.09 zł

Litozin forte, kapsułki, 120 szt

Litozin forte, kapsułki, 120 szt
Ostatnia cena produktu
66.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety zawierający GOPO (galaktolipid) występujący w specjalnej odmianie dzikiej róży (Rosa canina). Łagodzi dolegliwości stawowe polepsza jakość życia, poprawia samopoczucie i umożliwia lepszy sen.
 

Składniki

Jedna kapsułka zawiera:
750 mg proszku otrzymanego ze specjalnej odmiany dzikiej róży o wysokiej zawartości galaktolipidu GOPA (minimum 195 µg GOPO w chwili produkcji) oraz żelatynę.

Właściwości składników

Galaktolipid GOPO wykazuje silne działanie przeciwzapalne, między innymi hamuje migrację leukocytów. Preparat redukuje ból stawów, zwiększa ruchomość w stawach, zmniejsza ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych, posiada znaczące działanie przeciwzapalne. Jest pomocny w chorobie zwyrodnieniowej stawów (artroza) i dolegliwościach reumatycznych, szczególnie osobom, u których występowanie dolegliwości stawowych związane jest z procesami zapalnymi stawów, trybem życia przeciążającym stawy, nadwagą lub zaawansowanym wiekiem. Poprawia codzienne poruszanie się, między innymi podczas takich czynności jak chodzenie (np. po schodach), siadanie i wstawanie, wkładanie i zdejmowanie garderoby. Redukuje sztywność i ból poranny stawów.

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem. Przez pierwsze 4 tygodnie stosowania suplementu diety LitoZin Forte zaleca się następujące dawkowanie: 3 kapsułki rano i 3 kapsułki wieczorem.
Efekty stosowania LitoZin Forte zauważalne są zazwyczaj po 3-5 tygodniach stosowania. Zaleca się stosować LitoZin Forte nie krócej niż 2-3 miesiące.
Kapsułki należy przyjmować podczas posiłków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h