Produkt w kategoriach

Avaira, soczewki kontaktowe 14-dniowe,  3szt

Na obu oczach:

Określ parametry soczewek:

Avaira, soczewki kontaktowe 14-dniowe, 3szt

19.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Soczewki z rodziny Avaira® zapewniają naturalne i trwałe nawilżenie bez modyfikacji powierzchni i dodatkowych środków nawilżających.

Soczewki z rodziny Avaira® zapewniają wysoki, tym samym bardzo zdrowy dla oczu, poziom transmisji tlenu.

Soczewki z rodziny Avaira® mają moduł sztywności zapewniający miękkość i elastyczność.

Soczewki z rodziny Avaira® mają gładkie, zaokrąglone krawędzie minimalizujące interakcję z powiekami zapewniając tym samym większy komfort.

Unikalna asferyczna konstrukcja soczewek kontaktowych z rodziny Avaira® poprawia ostrość wzroku poprzez minimalizację aberracji sferycznych, którymi obarczone są zarówno soczewka kontaktowa jak i ludzkie oko.

Soczewki z rodziny Avaira® mają filtr UV pomagający chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UV blokując 75% promieniowania UVA i 99% promieniowania UVB.

Zaawansowana konstrukcja soczewek Avaira® toric za każdym razem zapewnia powtarzalną i przewidywalną stabilizację soczewki na oku.

Szeroka strefa stabilizacji w soczewkach Avaira® toric jest jednakowa w całym zakresie mocy, co zapewnia wspaniałą ostrość wzroku niezależnie od korekcji pacjenta.

Wskazania

Dla osób z suchymi i podrażnionymi oczami.

Parametry

Krzywizna - 8.4 mm, 8.5 mm

Średnica - 14.2 mm

Materiał - Enfilcon A

Zabarwienie - Sofblue

Uwodnienie - 46%

Tryb noszenia - dwutygodniowy

Ilość sztuk w opakowaniu - 3 szt.

Producent

CooperVision

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h