Canpol Lovi medical+, butelka (BPA 0%), 250 ml, 1 szt.
27.99 zł

Canpol Lovi medical+, butelka (BPA 0%), 250 ml, 1 szt.

Canpol Lovi medical+, butelka (BPA 0%), 250 ml, 1 szt.
Ostatnia cena produktu
27.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Butelka bezpieczna dla karmienia piersią.

  • Odporna na uszkodzenia.
  • Super vent system.
  • Smoczek: dynamiczny, antykolkowy.
  • Przepływ: wolny
  • Wiek: 3 miesiące +
  • Wolna od BPA.

Charakterystyka produktu

Miękka, dynamiczna końcówka - z cieńszej warstwy silikonu. Wydłuża się podobnie jak sutek mamy zgodnie z rytmem ssania dziecka.

Szeroka, twarda i profilowana podstawa - z grubszej warstwy silikonu. Umożliwia stabilne, szerokie ułożenie warg podobnie jak na piersi.

System odpowietrzani„SUPER VENT” - nowy zaworek odpowietrzający zapobiega zasysaniu i zapadaniu się smoczka, zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.

Kanaliki na wzór laktacyjnych - inspirowane kanalikami laktacyjnymi w piersi mamy i regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

Rewolucyjny surowiec (PA) - tak klarowny jak szkło, a zarazem bezpieczny dla dziecka (bez bisfenolu A). Podwyższona odporność na uszkodzenia.

Uwagi i środki ostrożności

Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h