Klorane, szampon na bazie wyciągu z granatu, 200 ml
41.99 zł

Klorane, szampon na bazie wyciągu z granatu, 200 ml

Klorane, szampon na bazie wyciągu z granatu, 200 ml
Ostatnia cena produktu
41.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

KLORANE Szampon na bazie wyciągu z granatu pielęgnujący kolor włosów farbowanych.

Właściwości

Klorane wyciąg z granatu: Owoc granatu od wieków wykorzystywany jest przez kobiety marokańskie do farbowania tkanin. Laboratoria Klorane wybrały nowy gatunek granatu Punica granatum L., którego skórka jest bardzo bogata w garbniki wiążące kolor na keratynie i przedłużające jego blask. Zawarte w składzie skórki przeciwutleniające polifenole również przyczyniają się do ochrony blasku włosów. Granatowce uprawiane są w Maroku z poszanowaniem ich naturalnego ekosystemu. W oparciu o wymogi programu Botanical Expertise Laboratoria KLORANE dokładnie kontrolują jakość zbieranych owoców. Otrzymywany ze skórki granatu wyciąg wykazuje potwierdzone naukowo i opatentowane działanie, utrzymujące kolor średnio dwukrotnie dłużej na włosach niż w przypadku stosowania innych produktów do włosów farbowanych*.

*badanie kolorymwtryczne przeprowadzone na koloryzowanych pasemkach włosów poddanych działaniu wyciągu z granatu.

Szampon ma działanie myjące, utrwalające i ochronne. Utrwala kolor na keratynie włosa i chroni przed stopniowym spłukiwaniem koloru. Zapobiega matowieniu włosów. Kolor zachowuje intensywność i połysk. Włosy są delikatne, jedwabiste i łatwo się rozczesują.

Produkt o działaniu myjącym, utrwalającym i ochronnym do włosów farbowanych.

Przeznaczenie

Szampon przeznaczony do włosów farbowanych.

Stosowanie

Wystarczy jedno umycie włosów szamponem. Starannie spłukać. W przypadku kontaktu szamponu z oczami, obficie przemyć. Aby zwiększyć efekty działania szamponu należy stosować szampon razem z Klorane intensywną maseczką chroniącą kolor włosów farbowanych.

Uwagi

Produkt hipoalergiczny.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 939 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h