Koenzym Q10 Plus, kapsułki, 60 szt
Koenzym Q10 Plus, kapsułki, 60 szt
0.00 zł

Koenzym Q10 Plus, kapsułki, 60 szt

Koenzym Q10 Plus, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Koenzym Q10 plus - zastosowanie i działanie

Skład:

koenzym Q10 siemię lniane beta-karoten

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

wzmacnia organizm

Wskazania:

Uzupełnienie diety w przypadku zaburzeń przemiany materii, osłabionej wydolności fizycznej i w zespole przewlekłego zmęczenia. Preparat jest szczególnie wskazany dla sportowców i osób w podeszłym wieku, osób narażonych na stres i nałogowych palaczy.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 - 6 kapsułek dziennie po jedzeniu. Zaleca się podawanie w 3 podzielonych dawkach.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się przyjmowania preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.

Opis

Koenzym Q10 - suplement diety polecany dla osób dbających o prawidłową przemianę materii, osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Składniki

Mielone siemię lniane, koenzym Q10, beta karoten 10%. Składniki otoczki: żelatyna, dwutlenek tytanu, azorubina, błękit patentowy V.

Dzienna porcja (3 kapsułka) zawiera:
koenzym Q10 30 mg, beta karoten 3 mg.

Właściwości składników

Koenzym Q 10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w komórkach, zwłaszcza mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych. Wspomaga ogólną wydolność organizmu, wzmacnia serce i poprawia pracę układu odpornościowego oraz wydolność energetyczną organizmu. Koenzym Q10 jest przeciwutleniaczem neutralizującym wolne rodniki, których nadmiar odpowiedzialny jest za przedwczesne starzenie się komórek.

Koenzym Q 10 wpływa również korzystnie na organizm sportowców, gdyż zaangażowany jest w proces tlenowego wytwarzania energii w organizmie i przyczynia się do zwiększenia wydolności w dyscyplinach wytrzymałościowych. Ilość koenzymu Q 10 w komórkach organizmu zmniejsza się wraz z upływem lat oraz w czasie chorób i przy nadmiernym obciążeniu psychofizycznym. Zalecane jest wtedy jego systematyczne uzupełnianie.

Beta-karoten jest prowitaminą A, bardzo silnym antyoksydantem, który wspólnie z koenzymem Q10 spowalnia procesy starzenia skóry i całego organizmu.
Beta-karoten wywiera korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego wzroku oraz systemu immunologicznego. Pełni ważną rolę w różnicowaniu i proliferacji komórek.

Preparat uzupełnia dietę w koenzym Q10 i beta karoten. Polecany jest dla osób dbających o prawidłową przemianę materii, osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli 3 razy dzeinnie po 1 kapsułce po jedzeniu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią.

w trakcie używania preparatu może dojść do nieznacznego wzrostu stężenia dehydrogenazy mleczanowej i transaminaz we krwi.

Produkt w kategoriach
Cechy produktu