Fabacin, kapsułki, 60 szt
26.49 zł

Fabacin, kapsułki, 60 szt

Fabacin, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
26.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Fabacin jest suplementem diety ułatwiającym odchudzanie zawierającym fasolaminę i inulinę. Fasolamina jest w pełni naturalnym, nie posiadającym substancji pobudzających, neutralizatorem skrobi, otrzymywanym z białej fasoli (Phaseolus vulgaris).

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

(1 kapsułka): fasolamina 200 mg, inulina 50 mg.

Właściwości składników

Fasolamina blokuje aktywność wytwarzanego przez trzustkę enzymu trawiennego - alfa-amylazy, zanim przekształci on skrobię w cukry proste, które są łatwo przetwarzane przez organizm w tkankę tłuszczową. Zmniejszając wewnątrz jelitowe trawienie skrobi do cukrów prostych, fasolamina ogranicza kaloryczność posiłku i sprawia, że zapasy energii nie kumulują się w organizmie pod postacią tłuszczu.

Inulina wchodząca w skład FABACINU jest naturalnym wyciągiem z korzenia Topinambur Helianthus Tuberosus. Korzeń tej niezwykłej rośliny zawiera 40-65% inuliny, która jest polisacharydem pełniącym rolę błonnika pokarmowego, pomagającym w naturalny sposób regulować pracę jelit.

preparat Fabacin stosuje się jako uzupełnienie diety dla osób chcących zredukować masę ciała oraz mających problemy z przemianą materii. Preparat może być stosowany przez diabetyków.

Zalecane dzienne spożycie

od 1 do 5 kapsułek dziennie, przed posiłkiem bogatym w skrobię. Dawka optymalna to 3 kapsułki. Kapsułki popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, hipoglikemia. Kobiety w ciąży i karmiące przed zażyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Fabacin - zastosowanie i działanie

Skład:

fasolamina inulina

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Wspomaga odchudzanie, w celu zmniejszenia masy ciała i poprawy przemiany materii. Preparat może być stosowany przez diabetyków.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 - 5 kapsułek dziennie, przed posiłkiem bogatym w skrobię. Dawka optymalna to 3 kapsułki. Kapsułki popić szklanką wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus