Dagomed nr50 tabacum, granulki, uzaleznienie nikotynowe, 7 g
11.99 zł

Dagomed nr50 tabacum, granulki, uzaleznienie nikotynowe, 7 g

Dagomed nr50 tabacum, granulki, uzaleznienie nikotynowe, 7 g
Ostatnia cena produktu
11.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy.
Uzależnienie nikotynowe.

Skład

Tabacum D12, Secale cornutum D6, China D6, Bryonia D4, Nux vomica D6, Globuli sacchari.

Dawkowanie

Dawkę jednorazową - 5 granulek umieścić pod językiem lub rozpuścić w niewielkiej ilości letniej, niegazowanej wody i wypić. 1 dawkę stosować 3 razy dziennie.

W przypadku silnych uzależnień stosować 1 dawkę co 1/2 godziny. W miarę poprawy należy wydłużać odstęp między dawkami, dochodząc do 3 dawek dziennie.

Wskazania

Uzależnienie nikotynowe oraz objawy towarzyszące jak: przewlekłe stany zapalne górnych dróg oddechowych, stany nieżytowe oskrzeli, kołatanie serca, kaszel, suchość w gardle, chrypka, złe samopoczucie, drażliwość.

Przeciwwskazania

Brak.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Tabacum Dagomed 50 uzależnienie nikotynowe - zastosowanie i działanie

Skład:

Nux vomica D6 Bryonia cretica D6 Cinchona succirubra D6 Secale cornutum D6 Nicotiana Tabacum D12

Postać:

granulki homeopatyczne

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomaga leczenie uzależnienia nikotynowego

Wskazania:

Uzależnienie nikotynowe: przewlekłe stany zapalne gardła, krtani, stany nieżytowe oskrzeli, zaburzenia pracy serca, złe samopoczucie.

Dawkowanie:

Podjęzykowo. Dawkę jednorazową (5 granulek) 3 razy na dobę 15 minut przed lub po posiłku. Granulki można też rozpuścić w niewielkiej ilości niegazowanej wody i małymi porcjami pić przytrzymując w ustach (lek powinien wchłaniać się w jamie ustnej). W silnym uzależnieniu: 1 dawka co pół godziny, w miarę poprawy należy wydłużać odstęp między dawkami dochodząc do trzech dawek dziennie.   Uwaga! Preparat zawiera sacharozę - ostrożnie stosować u chorych na cukrzycę.