Arthrodont, pasta do zębów i podrażnionych dziąseł, 80 g
15.69 zł

Arthrodont, pasta do zębów i podrażnionych dziąseł, 80 g

Arthrodont, pasta do zębów i podrażnionych dziąseł, 80 g
Ostatnia cena produktu
15.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Problemy z dziąslami sa najczęściej spowodowane gromadzącą się płytka nazębną na granicy zębów i dziąseł. Tworząca się płytka nazębna i kamień nazębny powodują wytwarzanie substancji toksycznych, które wywołują obrzęk i krwiawienie z dziąseł.
Regularne wizyty u stomatologa, usuwanie kamienia nazębnego i właściwia higiena jamy ustnej są podstawowymi czynnikami zapobiegającymi podrażnieniu dziąseł. Lekarze specjaliści zalecają stosowanie do codziennej higieny jamy ustnej odpowiedniej pasty do zębów, szczoteczki do zębów oraz płynu do płukania jamy ustnej.

Skład według INCI

Woda, Węglan wapnia, Gliceryna, Laurylosiarczan sodowy, Algininy, Kwasglicerytynowy, Chondrus cridpus, Eugenol, Aromat, Olejek Anyżkowy, Limonen, Olejek miętowy, Mentol, Sacharyna, Sól sodowa krzemionki.

Właściwości

Zawiera składnik aktywny enoxolon znany ze swoich właściwości łagodzących. Arthrodont poprawia kondycję dziąseł oraz umożliwia ich bezbolesne szczotkowanie.

Przeznaczenie

Pasta do zębów i podrażnionych dziąseł. Arthrodont jest przeznaczona do podrażnionych dziąseł z tendencją do obrzęków i krwawienia.

Stosowanie

Szczotkujemy zęby 3 razy dziennie po posiłku.

Uwagi

Pasty nie należy stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus