Plusssz Junior Fusion System, tabletki musujące o smaku jabłkowym, 25 szt
7.25 zł

Plusssz Junior Fusion System, tabletki musujące o smaku jabłkowym, 25 szt

Plusssz Junior Fusion System, tabletki musujące o smaku jabłkowym, 25 szt
Ostatnia cena produktu
7.25 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat stosowany w celu uzupełnienia codziennej diety dziecka (w wieku szkolnym) w niezbędne witaminy.  Zaleceny dla dzieci ruchliwych, aktywnych, znajdujących się w fazie intensywnego rozwoju. Poleca się profilaktyczne stosowanie preparatu w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę i przeziębienia.
Składniki

jedna tabletka zawiera zestaw 10 ważnych w rozwoju dziecka witamin, oraz rutynę i bioflawonoidy z owoców cytrusowych. Zawiera substancje słodzące.

Zalecane dzienne spożycie

1 lub 2 tabletki dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki produktu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLSKI LEK
Chopina 10
34-100 Wadowice

Plusssz Junior Fusion - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B5 (kwas pantotenowy) witamina E (tokoferol) witamina C (kwas askorbinowy) bioflawonoidy witamina H (biotyna) witamina B12 (cyjanokobalamina) kwas foliowy witamina PP (niacyna) witamina B6 (pirydoksyna) witamina B2 (ryboflawina) rutyna witamina B1 (tiamina)

Postać:

tabletki musujące

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie :

wzmacnia odporność uzupełnia dietę w witaminy

Wskazania:

Preparat stosowany w celu uzupełnienia codziennej diety dziecka (w wieku szkolnym) w niezbędne witaminy.  Zaleceny dla dzieci ruchliwych, aktywnych, znajdujących się w fazie intensywnego rozwoju. Poleca się profilaktyczne stosowanie preparatu w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę i przeziębienia.

Dawkowanie:

Zaleca się spożywać 1 lub 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki produktu. Tabletkę rozpuścić w szklance wody.

Możliwe skutki uboczne:

Przy stosowaniu dużych dawek mogą wystąpić dolegliwości żołądkowo- jelitowe.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.