Dagomed Malia, syrop na kaszel, 150 ml
8.77 zł

Dagomed Malia, syrop na kaszel, 150 ml

Dagomed Malia, syrop na kaszel, 150 ml
Ostatnia cena produktu
8.77 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat homeopatyczny

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Dagomed Malia - zastosowanie i działanie

Skład:

Euspongia officinalis D6 Euspongia officinalis D12 Cephaelis ipecacuanha D6 Cephaelis ipecacuanha D12 Drosera D6 Drosera D12 Bryonia D6 Dactylopius coccus D6 Atropa belladonna D6 Kalium stibyltartaricum D8

Postać:

syrop

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

łagodzi suchy oraz mokry kaszel

Wskazania:

Kaszel suchy i wilgotny. Odkrztuszenie obfitej wydzieliny. Napadowy kaszel szczekający, nasilenie kaszlu w porze nocnej. Chrypka, drapanie w gardle.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 1 miarka (10ml) 3-5 razy na dobę. Dzieci od 6 roku życia : 1/2 miarki (5ml) 3-5 razy na dobę. Lek należy przyjmować 15 minut przed lub po posiłku.   Nie zaleca się stosowania u dzieci do 6 roku życia. Stosowanie u dzieci od 6 do 12 roku życia tylko pod kontrolą lekarza.   Lek może być stosowany u chorych na cukrzycę po konsultacji z lekarzem.   Uwaga! W przypadku wystąpienia gorączki, duszności, kaszlu z odkrztuszaniem ropnej plwociny, męczącego kaszlu, utrzymującego się dłużej niż kilka dni należy skontaktować się z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku wystąpienia działań niepożądanych, należy skonsultować się lekarzem   Brak danych odnośnie wpływu preparatu na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, nietolerancję niektórych cukrów.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.