Antykac, tabletki, 15 szt
13.32 zł

Antykac, tabletki, 15 szt

Antykac, tabletki, 15 szt
Ostatnia cena produktu
13.32 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

glukoza 258 mg, kwas bursztynowy 122 mg, glukonian sodu 122 mg, kwas fumarowy 45 mg, L-cysteina 37 mg, witamina C 24 mg (40% zalecanego dziennego spożycia).

Właściwości składników

łagodzenie nieprzyjemnych objawów nadużycia alkoholu, odtruwanie organizm z toksyn powstałych w wyniku spożytego alkoholu, obniżenie szkodliwego wpływu alkoholu na wątrobę, poprawa samopoczucia po nadmiernym spożyciu alkoholu, likwidacja oznak kaca (opuchnięte oczy, ziemista i blada cera).

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletkę przyjmować na 10 minut przed rozpoczęciem spożywania alkoholu. Drugą tabletkę zażyć po odpowiednio: 100 ml wódki, 500 ml piwa lub 250 ml wina. Po każdej kolejnej w/w dawce alkoholu przyjmować 1 tabletkę. Zalecane dzienne spożycie - 3 tabletki. Nie przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Nie używać w połączeniu z antybiotykami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Antykac - zastosowanie i działanie

Skład:

L-cysteina kwas fumarowy kwas bursztynowy glutaminian sodu witamina C (kwas askorbinowy) algi morskie

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

zmniejsza skutki nadużycia alkoholu i oznaki kaca

Wskazania:

Przeciwdziała kacowi, nie dopuszcza do powstania zatrucia poalkoholowego, liwkiduje skutki kaca.

Dawkowanie:

Doustnie, 2-3 tabletki w trakcie spożywania lub po spożyciu alkoholu. W przypadku wystąpienia następnego dnia kaca należy zażyć kolejne 2 tabletki popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać dawki 6 tabletek.   W przypadku nadkwaśności żołądka tabletki zażywać podczas lub po posiłku popijając dużą ilością wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.