MEMOspheres, kapsułki, 30 szt
15.75 zł

MEMOspheres, kapsułki, 30 szt

MEMOspheres, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
15.75 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety MEMOspheres wspomagający pamięć i zdolność koncentracji.
Podstawowe składniki kapsułek to wyciąg z liści miłorzębu i żeń-szenia syberyjskiego. Substancje występujące w liściach miłorzębu japońskiego pobudzają krwiobieg, co wpływa na lepsze zaopatrzenie mózgu w potrzebne substancje, wzmacnia układ nerwowy oraz polepsza pamięć. Żeń-szeń działa pobudzająco i pomaga skupić uwagę.
 

Składniki

Zawartość jednej kapsułki:
Wyciąg wodny z liści miłorzebu 15,82 mg;  wyciąg wodny z żeń-szenia syberyjskiego 4,65 mg;  wyciąg z wody morskiej 18,10 mg; stearynian magnezu 3,70 mg; celuloza 307,73 mg. Preparat nie zawiera: cukru, substancji konserwujących, barwników i alkoholu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

MEMOspheres - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z żeń-szenia wyciąg z liści miłorzębu japońskiego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Neurologia Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

W celu wzmocnienia układu nerwowego, polepszenia pamięci i koncentracji. Preparat polecany osobom pracującym w stresie, uczącym się i rekonwalescentom. Nie zaleca się dziciom.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jestes w ciąży lub karmisz piersią.