BioAnacid, tabletki, 30 szt
15.95 zł

BioAnacid, tabletki, 30 szt

BioAnacid, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
15.95 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Naturalne sole mineralne oraz ekstrakty ziołowe zapewniające utrzymanie fizjologicznego pH żołądka.

Bio Anacid posiada wyjątkową kompozycję dzięki połączeniu naturalnych składników mineralnych, pomocnych dla fizjologicznego pH żołądka oraz liofilizowanych ekstraktów z roślin leczniczych o działaniu łagodzącym.

Składniki mineralne takie jak wodorowęglan sodu i węglan wapnia pozyskiwane są z naturalnych minerałów nahcolite i limestone. Formułę uzupełniają składniki pozyskiwane z roślin pochodzących z naturalnych upraw. Do tych składników należą liofilizowany kleik z nasion jęczmienia, liofilizowane ekstrakty z koszyczków rumianku pospolitego i korzenia lukrecji oraz żel z odwodnionych liści aloesu pospolitego.
Składniki

składniki i zawartość w 2 tabletkach:
Cukier z trzciny cukrowej, limestone (naturalny węglan wapnia); Nahcolite (naturalny wodorowęglan sodu); Żel z odwodnionych liści aloesu pospolitego, Liofilizowany kleik z nasion jęczmienia; Liofilizowany ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej, Liofilizowany ekstrakt z koszyczków rumianku pospolitego, Naturalny słodki aromat miętowy.

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki pozostawić do powolnego rozpuszczenia w jamie ustnej. Jeżeli istnieje taka potrzeba to powtórzyć podawanie w ciągu dnia maksymalnie do 6 tabletek.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy stosować po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

ABOCA AZIENDA AGRARIA
Via Dela Liberta 37/ter
06010 Pistino di Citerna

BioAnacid - zastosowanie i działanie

Skład:

cukier trzcinowy wodorowęglan sodu żel z odwodnionych liści aloesu pospolitego sok z aloesu liofilizowany kleik z nasion jęczmienia ekstrakt z korzenia lukrecji ekstrakt z koszyczka rumianku

Postać:

tabletki do żucia

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Gastroenterologia Medycyna rodzinna

Działanie :

utrzymanie prawidłowego pH żołądka

Wskazania:

Nadkwaśność, zgaga oraz inne dolegliwość żołądkowe związane z nadmiernym wydzielaniem soku żołądkowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki pozostawić do powolnego rozpuszczenia w jamie ustnej. Jeżeli istnieje taka potrzeba to powtórzyć podawanie, w ciągu dnia maksymalnie do 6 tabletek. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.