DiagoSense, test diagnozujący nieprawidłową wydzielinę pochwową, 2 zestawy
22.89 zł

DiagoSense, test diagnozujący nieprawidłową wydzielinę pochwową, 2 zestawy

DiagoSense, test diagnozujący nieprawidłową wydzielinę pochwową, 2 zestawy
Ostatnia cena produktu
22.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

DiagoSense Zestaw testowy dla kobiet pomocny w diagnozowaniu nieprawidłowej wydzieliny z pochwy.
Zestaw testowy DiagoSense jest łatwym w użyciu, domowym testem do samodzielnego wykonania, przeznaczonym dla kobiet, które zauważają nieprawidłową wydzielinę z pochwy.


Test DiagoSense może być wykonany w następujących sytuacjach:
- przed wizytą u lekarza by dostarczyć lekarzowi wstępnych informacji o występującym problemie nieprawidłowej wydzielinie z pochwy;
- przed rozpoczęciem dostępnej bez recepty kuracji preparatami przeciwgrzybicznymi, do samodzielnego stosowania, w celu upewnienia się czy konieczna jest konsultacja z lekarzem;
- przed i po zastosowaniu leczenia kandydozy zaleconego przez lekarza, by mieć pewność, że kandydoza pochwy jest jedyną przyczyną nieprawidłowych upławów.

Działanie

Należy przyczepić specjalną wkładkę higieniczną DiagoSense do bielizny i funkcjonować normalnie. Pozytywny wynik testu wskazuje na podwyższony poziom pH w pochwie (pasek wskaźnikowy testu DiagoSense zabarwiony na kolor niebieski bądź zielony). Zmiana poziomu pH w pochwie zwykle towarzyszy infekcjom bakteryjnym lub pasożytniczym, może być również związana z przyczynami poza chorobowymi (włącznie z niedoborem estrogenów).

W niektórych aptekach dostępne są leki, maści bądź globulki przeciwgrzybiczne bez recepty, umożliwiające przeprowadzenie kuracji samodzielnie. Pacjentki, które cierpią na bakteryjne lub pasożytnicze zakażenia mogą otrzymać wyłącznie leki dostępne na receptę.

Wskazania

Zestaw testowy DiagoSense jest pomocny w zdiagnozowaniu przyczyny występowania nieprawidłowej wydzieliny z pochwy, spowodowanej infekcją bakteryjną albo pasożytniczą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h