Pogodyne, kapsułki, 6 szt x 12
88.67 zł

Pogodyne, kapsułki, 6 szt x 12

Pogodyne, kapsułki, 6 szt x 12
Ostatnia cena produktu
88.67 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Pogodyne - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z melisy ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego ekstrakt różeńca górskiego ekstrakt z pędów owsa ekstrakt z korzenia imbiru kofeina

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na samopoczucie

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na samopoczucie.

Dawkowanie:

Doustnie. W przypadku pogorszenia samopoczucia przyjąć 1 tabletkę. W odstępie 30 minut w przypadku odczucia zbyt słabego działania preparatu można przyjąć następną 1 tabletkę. Osoby zażywające preparat po raz pierwszy powinny zastosować początkowo 1/2 tabletki. Nie przekraczać dawki 3 tabletek w ciągu doby i nie stosować więcej niż 2 tabletki jednorazowo. W codziennym stosowaniu zalecane jest przyjmowanie 1 tabletki dziennie w godzinach porannych. Uwaga! Nie stosować przed snem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie tętnicze. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.