Witamina C, tabletki musujące o smaku pomarańczowym, 500 mg, 20 szt, (Gorvita)
5.79 zł

Witamina C, tabletki musujące o smaku pomarańczowym, 500 mg, 20 szt, (Gorvita)

Witamina C, tabletki musujące o smaku pomarańczowym, 500 mg, 20 szt, (Gorvita)
Ostatnia cena produktu
5.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

20 tabletek musujących o smaku pomarańczowym.

Składniki

1 tabletka: Glukoza; sorbitol (substancja słodząca); witamina C 500 mg (500%)* ( kwas askorbinowy); wodorowęglan sodowy (substancja wzbogacająca); PEG 6000 (polietylenglykol); aromaty identyczne z naturalnymi (pomarańczowy i cytrynowy); aspartam (substancja słodząca); barwnik naturalny (beta karoten 1%)

* % realizacji zalecanego dziennego spożycia

Właściwości składników

Witamina C bierze udział w wielu ważnych procesach w organizmie min.: poprawia czynność układu odpornościowego organizmu, chroni przed „wolnymi rodnikami”. Powinna być podawana w stanach wyczerpania i rekonwalescencji.

Witaminę C stosuje się w stanach jej niedoboru (zawarta w pokarmach rozkłada się pod wpływem światła i nie jest magazynowana w organizmie, dlatego musi być ciągle uzupełniana)

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 tabletka dziennie. Tabletkę rozpuścić w  szklance wody i wypić. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GORVITA
Szczawa 106
34-607 Szczawa