Reumpapai, kapsułki twarde, 10 szt
2.10 zł

Reumpapai, kapsułki twarde, 10 szt

Reumpapai, kapsułki twarde, 10 szt
Ostatnia cena produktu
2.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

suchy wyciąg z owoców Retrofracti, suchy wyciąg z kory cynamonowca oraz suchy wyciąg z korzenia lukrecji.

Wskazania

preparat stosowany wspomagająco w leczeniu bólów stawowych, mięśniowych, nerwobólów (rwa kulszowa, ramienna, zapalenie korzonków nerwowych). Pomocniczo w dolegliwościach narządu ruchu (choroba zwyrodnieniowa stawów).
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Reumpapai - Retrofracti Fructus extractum siccum, Glycyrrhizae Radix extractum siccum, Cinnamommi Cortex extractum siccum - zastosowanie i działanie

Skład:

suchy wyciąg z owoców rośliny Piper retrofractum suchy wyciąg z kory cynamonowca suchy wyciąg z lukrecji gładkiej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Ośrodkowy układ nerwowy

Specjalności:

Reumatologia Medycyna rodzinna

Działanie :

przeciwbólowe przeciwzapalne przeciwobrzękowe

Wskazania:

Wspomagająco w leczeniu bólów stawowych, mięśniowych, nerwobóli (rwa kulszowa, ramienna, zapalenie korzonków nerwowych). Pomocniczo w dolegliwościach narządu ruchu (choroba zwyrodnieniowa stawów).

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki 2-3 razy dziennie, popijając dużą ilością ciepłej wody.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na składniki preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.