Domowe Laboratorium, Pink Express, test ciążowy strumieniowy, 1 szt.
9.99 zł

Domowe Laboratorium, Pink Express, test ciążowy strumieniowy, 1 szt.

Domowe Laboratorium, Pink Express, test ciążowy strumieniowy, 1 szt.
9.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Pink express Test ciążowy strumieniowy do użytku domowego.

 • Wyrób medyczny do samokontroli. 
 • Nie wymaga zbierania moczu.
 • Wykrywa ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia.
 • Dokładność laboratoryjna 99,9%.

Działanie

Pink EXPRESS jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania hCG - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży. Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test. Wykonanie badania testem Pink EXPRESS jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym uzyskuje się w czasie 2-5 minut.

Sposób użycia wyrobu medycznego

WYKONANIE BADANIA

Do badania najlepiej nadaje się mocz poranny, ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG. Tuż przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z kopertki wyjmij test strumieniowy i zapoznaj się z jego budową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do domowych śmieci. 

Zdejmij nasadkę i skieruj końcówkę testu pod strumień moczu na około 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia i zanurzyć w nim na około 10 sekund samą końcówkę testu. Po wyjęciu końcówki testu z badanego moczu, nałóż z powrotem nasadkę i umieść test na poziomej powierzchni tak, aby widoczne były obydwa okienka testu. Obserwuj przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C testu. Odczekaj, aż w okienkach pojawią się barwne prążki. Wynik testu odczytaj po czasie 2 do 5 minut od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekaj jeszcze 1minutę. Nie bierz pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut.

Uwagi

 • Test służy wyłącznie do użytku zewnętrznego.
 • Test należy przechowywać w temperaturze 4-30°C. Nie zamrażać.
 • Nie używać testu po dacie ważności umieszczonej na opakowaniu.
 • Nie używać testu w przypadku, gdy kopertka foliowa jest uszkodzona, ponieważ wilgoć z powietrza mogła uszkodzić test.
 • Test jest przeznaczony tylko do jednokrotnego użycia.
 • Zużyty test usuwać jak każdy inny odpad domowy.
 • Test przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 962 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Specyfika
Przeznaczenie testu
PRODUCENT