Maść bursztynowa, (Homeofarm), 20 g
2.99 zł

Maść bursztynowa, (Homeofarm), 20 g

Maść bursztynowa, (Homeofarm), 20 g
Ostatnia cena produktu
2.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Maść Bursztynowa - homeopatyczny produkt leczniczy.

Skład

Substancje czynne: 10g maści zawiera: succinum D2 - 1g. Substancje pomocnicze: wazelina żółta, wazelina biała, alkohol cetylowy, cholesterol, woda oczyszczona.

Dawkowanie

Wcierać 2-3 razy dziennie w bolące miejsca. Lek stosować na skórę.

Wskazania

Wspomagająco w gośćću stawowym, bólach mięśniowych i nerwobólach.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Maść bursztynowa - zastosowanie i działanie

Skład:

Succinum D2

Postać:

maść

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

przeciwbólowe rozgrzewające

Wskazania:

 Wspomagają w stanach reumatycznych, rozluźniają mięśnie wokół stawów i poprawiają ukrwienie skóry. Gościec stawowy, bóle mięśni, nerwobóle.  Zawarte w bursztynie bałtyckim związki z grupy terpenów działają rozgrzewająco.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Wcierać 2-4 razy dziennie w bolące miejsca.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.