CeraVe

CeraVe to marka dermokosmetyków przeznaczonych głównie do nawilżania i regeneracji skóry. W ofercie DOZ dostępne są kremy, balsamy, emulsje oraz preparaty do mycia ciała i twarzy.
Elementem charakterystycznym dla produktów CeraVe jest ich skład, który zawiera ceramidy 1, 3 i 6-II. Dermatolodzy twierdzą, że zdrowa bariera ochronna skóry może przeciwdziałać problemom skórnym i to właśnie miejscowe stosowanie ceramidów może mieć zasadnicze znaczenie dla przywrócenia jej efektywnego funkcjonowania. W badaniach zidentyfikowano kompleks ceramidów identycznych z występującymi w ludzkiej skórze. Dzięki ich zastosowaniu kosmetyki CeraVe skutecznie pielęgnują skórę, pomagając w odbudowie jej naturalnej bariery.
Dodatkowo w produktach CeraVe ceramidy połączono z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE), która zapewnia optymalne wchłanianie kosmetyku. Technologia MVE umożliwia stabilne w czasie uwalnianie składników, w tym niezbędnych ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny skutecznie i w sposób kontrolowany, w efekcie skóra pozostaje nawilżona przez dłuższy czas.
Marka CeraVe posiada szeroką ofertę składającą się z dwóch gam produktów: do mycia oraz do pielęgnacji, która odpowiednia jest do każdego rodzaju skóry.
Produktów: 12
×

Kategorie produktów