Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Permen King - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład L-arginina żeń-szeń buzdyganek ziemny
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna Seksuologia
Działanie wspomaga sprawność seksualną mężczyzny
PREPARATY PODOBNE

Promocja

Permen, tabletki, 30 szt

56.40 zł 70.49 zł

Promocja

Bestseller

Olimp Zen-Szen Vita Complex,

11.31 zł 15.17 zł
OFERTA PORTALU doz.pl

Promocja

Permen King, tabletki, 30 szt

51.99 zł 80.01 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety mężczyzn w składniki korzystnie wpływające na jakości i intensywność życia seksualnego. 

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie podczas lub po posiłku. Produkt polecany jest do regularnego stosowania.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Permen King, tabletki, 30 szt

Preparaty podobne:

Permen, tabletki, 30 szt Prostalong Vital, z zen-szeniem, kapsulki, 30 szt Doppelherz Aktiv Dla Mezczyzn, kapsulki, 30 szt. Olimp Zen-Szen Vita Complex, kapsulki, 30 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Afrodyzjaki w kuchni – zioła i przyprawy

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.