Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Żuravit - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE

Promocja

Mega Zurawina, tabletki, 30

15.03 zł 21.48 zł

Promocja

Olimp Zurawina Uro-Complex,

18.99 zł 25.38 zł

Promocja

Urinal, kapsulki, Solidago

36.98 zł 52.80 zł

Promocja

Uromaxin, tabletki, 100 szt.

24.10 zł 28.37 zł

Promocja

Zurawinea Max, kapsulki, 40

25.36 zł 28.18 zł
OFERTA PORTALU doz.pl

Promocja

Żuravit, kapsułki elastyczne,

18.51 zł 21.03 zł

Promocja

Żuravit, kapsułki elastyczne,

25.98 zł 33.15 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety polecany przy dolegliwościach związanych ze stanem zapalnym dróg moczowych oraz przy nawracających infekcjach dróg moczowych. Substancje aktywne zawarte w owocach żurawiny wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę 3 razy dziennie przez pierwsze 3 dni, a następnie 1 kapsułkę dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Żuravit, kapsułki elastyczne, 36 szt. Żuravit, kapsułki elastyczne, 60 szt.

Preparaty podobne:

Mega Zurawina, tabletki, 30 szt. Olimp Zurawina Uro-Complex, kapsulki, 15 szt. Urinal, kapsulki, Solidago virgaurea, 60 szt Uromaxin, tabletki, 100 szt. Zurawina, tabletki powlekane, 60 szt. Furoxin, tabletki powlekane, 60 szt Zurawinea Max, kapsulki, 40 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Pęcherz moczowy i żurawina

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.