Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Olimp Chela-Mag B6 - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE

Promocja

Bestseller

Magne-B6, tabletki powlekane,

12.98 zł 17.63 zł

Promocja

Chelato Magnez Medica +

6.71 zł 11.19 zł
OFERTA PORTALU doz.pl

Promocja

Olimp Chela-Mag B6, kapsułki,

10.30 zł 16.67 zł

Promocja

Bestseller

Olimp Chela-Mag B6, kapsułki,

19.95 zł 28.56 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

 Uzupełnienie codziennej diety w magnez i witaminę B6.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie po posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia funkcji nerek, zaburzenia elektrolitowe.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Olimp Chela-Mag B6, kapsułki, 30 szt. Olimp Chela-Mag B6, kapsułki, 60 szt.

Preparaty podobne:

Maglek B6, tabletki, 50 szt Blumag jedyny, kapsulki twarde, 30 szt Magne-B6, tabletki powlekane, 50 szt Chelat Magnezu B6, kapsulki, 36 szt. Magnesium B6 Polfa Lodz, tabletki, 60 szt Chelato Magnez Medica + witamina B6, kapsulki, 30 szt. Magnez Chelat Aminokwasowy, tabletki, 100 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

ADHD – Świat to za mało

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.