Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Herbitussin Kaszel - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE

Promocja

Gardlox, tabletki do ssania,

10.80 zł 12.57 zł

Promocja

Gardlox, tabletki do ssania,

10.30 zł 11.98 zł

Promocja

Gardlox,pastylki do ssania

8.49 zł 9.89 zł

Promocja

Mio Bio,pastylki do ssania na

12.89 zł 15.73 zł

Promocja

Tymianek i Podbiał plus,

8.20 zł 9.65 zł

Gardimax Junior, pastyl, do

13.79 zł

Gardimax na gardło, pastylki,

13.29 zł

Ozone Trachisept Anyż i

6.66 zł

Tymianek i Podbiał, pastylki

5.05 zł

Tymianek i Podbiał, pastylki

6.59 zł

Tymianek z podbiałem plus 20

13.39 zł

Tymianek z podbiałem,

8.14 zł

Tymianek z podbiałem, karmelki

8.39 zł

Tymianek z podbiałem,

5.84 zł

Zdrovit Tymisept, pastylki do

3.98 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

W celu złagodzenia kaszlu i uczucia dyskomfortu gardła. Pastylki zawierają wyciąg z babki lancetowatej z dodatkiem miodu, który działa osłaniająco, a także wyciąg z tymianku, który ma działanie antyseptyczne. Dodatkowo w składzie preparatu znajdują się wyciągi z innych ziół, m.in. mchu islandzkiego, bławatka czy szałwii, które wspomagają łagodzenie uczucia dyskomfortu gardła.

Dawkowanie:

Doustnie. Maksymalnie 3 pastylki dziennie. Ssać do rozpuszczenia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Herbitussin Kaszel, pastylki do ssania, 12 szt

Preparaty podobne:

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C, 80 g Gardlox, tabletki do ssania, ziołowe o smaku wiśniowo - cytrynowym, 16 szt Gardlox, tabletki do ssania, ziołowe, bez cukru, 16 szt Gardlox,pastylki do ssania ziołowe z witaminą C, 16 szt Herbitussin Kaszel i Gardło, pastylki do ssania, 12 szt Herbitussin Kaszel, pastylki do ssania, 12 szt Mio Bio,pastylki do ssania na patyku (lizaki), 10 szt Pulmobon, kapsułki, 60 szt Tymianek I Podbiał plus, pastylki do ssania, 16 szt + 8 gratIs Tymianek i Podbiał plus, pastylki ziołowe z witaminą C, 16 szt Tymianek i Podbiał, pastylki do ssania, 16 szt Gardimax Junior, pastyl, do ssania, 16 szt Gardimax na gardło, pastylki, do ssania, 16 szt Ozone Trachisept Anyż i Tymianek, pastylki do ssania, 16 szt Tymianek i Podbiał, pastylki do ssania, 16 szt Tymianek i Podbiał, pastylki do ssania, 8 szt Tymianek z podbiałem plus 20 ziół, pastylki, 30 szt Tymianek z podbiałem, kapsułki, 30 szt Tymianek z podbiałem, karmelki ziołowe, 100 g Tymianek z podbiałem, prawoślaz karmel ziołowy, 100 g Zdrovit Tymisept, pastylki do ssania, 12 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Tabletki, aerozol, płyn do płukania. Co lepsze na gardło?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.