Masz skierowanie do sanatorium? Sprawdź, kiedy pojedziesz

Promocja

-21%

System umożliwiający pacjentowi dostęp do informacji o złożonym skierowaniu na leczenie uzdrowiskowe uruchomił Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wystarczy wejść na stronę https://skierowania.nfz.gov.pl i wpisać numer skierowania, aby sprawdzić, co się dzieje ze skierowaniem i kiedy możemy wyjechać na leczenie uzdrowiskowe.

System umożliwia pacjentowi dostęp do informacji obejmujących m.in. dane ogólne (nr skierowania, bieżący status, data wystawienia przez lekarza, data wpływu do oddziału NFZ), ocenę lekarza balneologa (rodzaj i profil leczenia), numer w kolejce, miejsce i termin leczenia sanatoryjnego. Powyższa opcja jest dostępna po zarejestrowaniu wniosku przez właściwy oddział wojewódzki NFZ oraz po nadaniu mu numeru skierowania, które jest hasłem do uruchomienia przeglądarki.

Więcej o sanatoriach w artykule "Leczenie udrowiskowe - czy warto jechać do sanatorium?".

Poprzedni artykuł Pękający problem
Następny artykuł Kosmetyki dla nastolatka


Wasze komentarze


Informacje / opinie publikowane w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca leczenia / stosowania leków . W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus