Venobon, kapsułki, 60 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
32.48 zł
  • Producent:BONIMED
  • Typ preparatu:Suplement diety
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie dotyczy
  • Encyklopedia: Venobon


Szczegółowy opis produktu

Venobon - preparat usprawniający krążenie.

Skład

1 kapsułka: ekstrakt z nasienia kasztanowca (280 mg), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (70 mg), wypełniacz (maltodekstryna), przeciwzbrylające (stearynian magnezu, krzemionka koloidalna), składnik otoczki (żelatyna).

Wskazania

preparat ziołowy polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu żylnego i naczyń włosowatych oraz ukrwienia kończyn dolnych, mięśnia sercowego i siatkówki oka.

Dawkowanie

spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

 nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu.

Uwagi:

W przypadku zaburzeń krzepliwości krwi stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 868 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Venobon - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z nasienia kasztanowca , ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Angiologia , Medycyna rodzinna

Działanie :

poprawia ukrwienie kończyn dolnych , uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na prawidłowy stan naczyń

Wskazania:

Jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu żylnego i naczyń włosowatych oraz ukrwienie kończyn dolnych.

Dawkowanie:

Spożywać 1 kapsułkę raz dziennie w godzinach rannych. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Możliwe skutki uboczne:

Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Gdy przyjmujesz leki zmniejszające krzepliwość krwi. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus