XLS MEDICAL Appetite Reducer, tabletki, 60 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
81.94 zł
  • Producent:INQPHARMA EUROPE
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: XLS MEDICAL Appetite Reducer


Szczegółowy opis produktu

Preparat zmniejszający apetyt jest produktem naturalnym do kontroli apetytu, uczucia głodu i wewnętrznego przymusu jedzenia.


Skład

specjalistyczny, silnie pęczniejący kompleks błonnika pochodzenia roślinnego i stearynian magnezu.

Działanie

Preparat pęcznieje w żołądku jak balonik, a także tworzy gęsty, niestrawny żel spowalniający trawienie, co zwiększa przyjemne uczucie sytości.

Dawkowanie

Stosować 2 do 3 kapsułek pół godziny przed głównymi posiłkami popijając pełną szklanką wody. Nie przekraczać dawki 9 kapsułek na dobę.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

XLS MEDICAL Appetite Reducer - zastosowanie i działanie

Skład:

Redusure - specjalistyczny, silnie pęczniejący kompleks błonnika

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna , Dietetyka

Działanie :

zmniejsza uczucie głodu

Wskazania:

Preparat zmniejszający apetyt służący do kontroli masy ciała w połączeniu ze zdrową dietą i odpowiednią aktywnością fizyczną.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-3 kapsułki 2-3 razy dziennie pół godziny przed głównymi posiłkami, popijając szklanką wody (około 250ml). Kapsułki należy połykać w całości. Nie przekraczać dawki 9 kapsułek na dobę.   Uwaga! Nie zaleca się podawania dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Ponadto nie zaleca się stosowania preparatu XLS MEDICAL Appetite Reducer jeśli wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5. Zaleca się obliczanie BMI przed i podczas stosowania.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz inne leki. Preparat XLS MEDICAL Appetite Reducer może zmniejszać stężenie glukozy w osoczu. U osób z cukrzycą może wystąpić konieczność dostosowania codziennego leczenia cukrzycy, aby uniknąć nagłego zmniejszenia poziomu cukru. Zaleca się przyjmowanie innych leków co najmniej 1 godzinę przed lub 4 godziny po zastosowaniu preparatu XLS MEDICAL Appetite Reducer.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus