Ardil, kapsułki, 20 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
3.62 zł
  • Producent:LABORATORIA NATURY SP. Z O.O.
  • Typ preparatu:Suplement diety
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie dotyczy
  • Encyklopedia: Ardil


Szczegółowy opis produktu

Ardil - suplement diety.

Skład

1 kapsułka zawiera: Saccharomyces cerevisiae var. boulardii 125 mg, skrobia kukurydziana 120 mg, stearynian magnezu 5 mg, hydroksypropylometyloceluloza 60 mg.

Działanie

Saccharomyces cerevisiae działa korzystnie na mikroflorę jelit, gdyż zapobiega kolonizacji jelit przez inne, nienależące do prawidłowej i fizjologicznej flory bakterie. Pobudza syntezę IgA odpowiedzialnej za wzrost odporności miejscowej przewodu pokarmowego.

Wskazania

Suplement diety wpływający korzystnie na prawidłową mikroflorę jelitową.

Dawkowanie

Dzieci od 3 roku życia, osoby dorosłe 1-2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwosci na składniki prepartu. Nie stosować razem z lekami przeciwgrzybiczymi. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 867 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Ardil - zastosowanie i działanie

Skład:

drożdże z gatunku Saccharomyces cerevisiae

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na florę bakteryjną jelit

Wskazania:

Uzupełnienie diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłową mikroflorę jelitową.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułki należy połknąć popijając wodą lub innym płynem. Kapsułkę można również otworzyć i wymieszać jej zawartość z posiłkiem lub płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus