Herkules, krem pielęgnujący, dla mężczyzn, 20 ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
14.49 zł
  • Producent:KOSMED
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Krem pielęgnacyjno-podniecający dla mężczyzn mający problemy z osiągnięciem sztywności penisa. Zwiększa ukrwienie, poprawia erekcje, pobudza i podnosi poziom doznań erotycznych. Krem działa natychmiastowo pobudzając organ miłosny mężczyzny.

Preparat otrzymał pozytywną opinię seksuologa i dermatologa.

Skład

Petrolatum, Eucerinum, Isopropyl Myristate, Lanolin, Glicerine, Cera Microcristailina, Nicotynate Acid Benzyl Ester, Fenoksyetanol (and) Metylparaben (and) Etylparaben (and) Butyloparaben (and) Propylparaben (and) Izobutylparaben, Cananga Odorata Flower Oil, Lavender Oil, Tinctura Capsici.

Dawkowanie

Stosuje się zewnętrznie. Niewielką ilość (wielkość ziarna grochu) należy nałożyć na penisa przed stosunkiem płciowym i delikatnie wmasować.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 879 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

1. Twoje pytanie : Czy krem Herkules mogą stosować mężczyźni z nadciśnieniem przyjmujący betablokery!
Przyjmowane inne leki: beto

Płeć pacjenta: mężczyzna
Wiek pacjenta: 65

Szanowny Panie, Krem ten stosuje się zewnętrznie. Niewielką ilość (wielkość ziarna grochu) należy nałożyć przed stosunkiem płciowym. Tak stosowany krem nie powinien wchłaniać się istotnie do krążenia ogólnego i wchodzić w niekorzystne oddziaływania z lekami przyjmowanymi doustnie. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.plWasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus