Liść orzecha włoskiego, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
2.89 zł
  • Producent:KAWON
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Zioła do zaparzania.


Skład

100g produktu zawiera 100g liści orzecha włoskiego.

Wskazania

Tradycyjnie stosuje się w nadmiernym poceniu się dłoni i stóp. Skuteczność produktu opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Dawkowanie

1/2 - 1 łyżkę (1,5-3,0g) liści zalać 1/2 szklanki (100ml) gorącej wody i gotować łagodnie pod przykryciem 3 minuty, przecedzić. Otrzymany odwar używać do przemywań.

Przeciwwskazania:

Nie znane. Ciąża i karmienie piersią.

Działania niepożądane:

Dotychczas nie stwierdzono.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 2 005 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Orzech włoski - Juglans regia - zastosowanie i działanie

Surowce:

liść orzecha włoskiego (Juglandis folium)

Działanie lecznicze:

ściągające

Zdjęcia:

Encyklopedia ziół - Orzech włoski / Juglans regia Encyklopedia ziół - Orzech włoski / Juglans regia Encyklopedia ziół - Orzech włoski / Juglans regia

Zastosowanie lecznicze:

Zewnętrznie: Liście orzecha włoskiego stosuje się przy nadmiernej potliwości dłoni i stóp. Wykorzystywane także przy problemach skórnych: egzemach, trądziku, liszajach.

Ostrzeżenia:

Uwaga! Liście orzecha włoskiego mogą spowodować zażółcenie skóry, ustępujące po zaprzestaniu ich stosowania.   Ze względu na brak danych odnośnie bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.   Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu. Nie należy stosować po terminie ważności. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, zgodnie z wymaganiami producenta, chronić od światła i wilgoci oraz wpływu obcych zapachów.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus