Biochem, proszek do czyszczenia zębów, 10 g

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
20.29 zł
  • Producent:CHEMA-ELEKTROMET
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Biochem - Proszek z hydroxyapatytem do codziennej pielęgnacji zębów

Nie zawiera środków konserwujących.

Skład

hydroxyapatite, calcium carbonate, sodium laureth sulfate, glicerin, menthol, aromat miętowy.

Działanie

Odpowiednio przygotowane składniki (wielkość i kształt cząstek) sprawiają, że proszek dokładnie oczyszcza powierzchnie zębów nie wywołując przy tym żadnych ich uszkodzeń. Biochem działa remineralizująco, wyrównuje powierzchnie szkliwa zębów, zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego, nie wysusza błony śluzowej.

Wskazania

Proszek przeznaczony do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Zawiera ponad 70 % syntetycznego biohydroksyapatytu - substancji odpowiadającej głównemu nieorganicznemu składnikowi zębów i kości.

Dawkowanie

1 łyżeczkę proszku przenieść na zwilżoną szczoteczkę; czyścić zęby przez ok. 3 min., a następnie przepłukać jamę ustną wodą.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 867 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus