Dermatix, żel, silikonowy, do leczenia blizn, 15 g

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
136.69 zł
  • Producent:HANSON MEDICAL INC.
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Dermatix to przezroczysty, szybko wysychający i utrzymujący odpowiednią wilgotność skóry żel silikonowy do stosowania miejscowego na skórę.

Skład

Polisiloksan.

Działanie

Wykazano, że Dermatix spłaszcza, zmiękcza i wygładza blizny, łagodzi świąd. Dermatix żel łatwo nakłada się na wszystkie obszary skóry, w tym twarz, okolice stawów i zgięć oraz szybko wysycha pozostawiając niewidoczny „błonę".

Wskazania

Stosowany jest w leczeniu blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych i pourazowych.

Dawkowanie

Leczoną powierzchnię należy umyć, następnie wysuszyć. Następnie delikatnie wmasować w bliznę niewielką ilość żelu. Żel stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Na wyschniętą warstwę żelu można stosować kosmetyki.

Przeciwwskazania:

  • nie stosować na otwarte lub świeże rany,
  • nie stosować na błony śluzowe lub zbyt blisko oczy,
  • nie stosować na wcześniej nałożone antybiotyki lub leki.

Działania niepożądane:

Rzadko żel może powodować zaczerwienienie, bolesność lub podrażnienie skóry. W przypadku wystąpienia tych lub innych działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 867 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus