NeW Look Bust Up Original, kuracja powiększająca biust, tabletki, 30 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
40.89 zł
  • Producent:PROMEDIQ
  • Typ preparatu:Suplement diety
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie dotyczy
  • Encyklopedia: Bust-up


Szczegółowy opis produktu

Preparat powiększający oraz ujędraniający biust.

Skład

chmiel, ekstrakt z czerwonej koniczyny, gryka zwyczajna, błonnik jabłkowy, soja, żyto, pszenica, kukurydza, jęczmień. Substancje dodatkowe: stearynian magnezu, dwutlenek krzmu, celuloza mikrokrystaliczna, poliwinylopirolidon.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust. Polecamy dla kobiet w okresie menopauzy, braku równowagi hormonalnej, po karmieniu piersią gdyż często doskwiera uczucie "pustych piersi", jak również dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z przyczyn uwarunkowanych genetycznie.

Dawkowanie

Zalecana dawka dzienna to 4 tabletki.

Preparat zażywać bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku, popijając wodą (min. 1/2 szklanki).

Przeciwwskazania:

Preparat nie jest wskazany dla:

  • kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią,
  • kobiet poniżej 18 roku życia,
  • kobiet z problemami zdrowotnymi piersi.

Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na który kolwiek ze składników leku oraz z napojami zawierającymi alkohol.

Uwagi:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 867 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Bust-up - zastosowanie i działanie

Skład:

chmiel zwyczajny , ekstrakt z czerwonej koniczyny , gryka zwyczajna , błonnik jabłkowy , soja , żyto , pszenica , kukurydza , jęczmień

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na biust

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na jędrności biustu. Preparat polecany dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust, dla kobiet w okresie menopauzy, po karmieniu piersią oraz dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z innych przyczyn.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecana dzienna dawka wynosi 4 tabletki (2 tabletki rano i 2 wieczorem). Nie należy przekraczać dawki 4 tabletek na dobę. Zażywać bezpośrednio przed albo w trakcie jedzenia, popijając co najmniej 1/2 szklanki wody. W razie trudności z połknięciem tabletki, można ją rozkruszyć.   W zdecydowanej większości przypadków, pierwsze odczuwalne efekty kuracji widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania. Aby otrzymać optymalny efekt stosowania, należy przyjmować preparat przez okres kilku miesięcy. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający, zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej, tj. 2 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ktrórykowiek ze składników preparatu, problemy zdrowotne związane z piersiami (cysty, guzy).   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus