Biocell, kapsułki, 60 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
114.19 zł
  • Producent:VALENTIS
  • Typ preparatu:Suplement diety
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie dotyczy
  • Encyklopedia: Biocell


Szczegółowy opis produktu

Kapsułki suplementu diety Biocell zawierają mikrocząsteczki naturalnego kwasu hialuronowego.

Skład

(1 kapsułka):
70 mg kompleksu naturalnego kwasu hialuronowego 9% (z grzebienia koguta), co odpowiada 6,3 mg kwasu hialuronowego 100%.Substancje dodatkowe: olej z otrębów ryżowych, żelatyna, woda oczyszczona, glicerol, wosk pszczeli żołty, dwutlenek tytanu.

Działanie

Kwas hialuronowy wiąże wodę w naskórku. Wnikając do komórek działa nawilżająco na skórę. Produkty z kwasem hialuronowym łagodzą blizny. Kwas hialuronowy jest niezbędny dla tkanki łącznej i chrzęstnej, bierze udział w procesie regeneracji powierzchni stawowej.

Dawkowanie

Dorośli 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Uwagi:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 867 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Biocell - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna , Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w kwas hialuronowy

Wskazania:

Suplementacja diety w kwas hialuronowy.

Dawkowanie:

Doustnie. Kapsułki mogą być przyjmowane wraz z jedzeniem lub po posiłkach. Biocell należy zażywać co najmniej 2-3 miesiące. W ciągu pierwszych 2 miesięcy zaleca się zażywać po 2 kapsułki raz dziennie, a później - można po 1 kapsułce dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś uczulony na orzechy ziemne lub soję (w skład preparatu wchodzi olej sojowy).Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus