Colostrum, kapsułki, 45 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
22.09 zł
  • Producent:A-Z MEDICA
  • Typ preparatu:Suplement diety
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie dotyczy
  • Encyklopedia: Colostrum


Szczegółowy opis produktu

Colostrum, potocznie zwane siarą, to mleko krowie zebrane w ciągu pierwszych pięciu dni po porodzie. Zawiera szereg substancji, które mają chronić organizm potomstwa przed zagrożeniami środowiska zewnętrznego w pierwszych dniach życia. Colostrum składa się między innymi z białka, enzymów i aktywnych przeciwciał.

Skład

Colostrum, maltodekstryna (substancja wypełniająca).
Skład kapsułki: żelatyna, woda, barwniki: E171, E172.

1 kapsułka zawiera 250 Colostrum standaryzowane.

Działanie

Colostrum działa wzmacniająco i ochronnie przed wirusami i bakteriami. Po przyjmowaniu colostrum obserwuje się również wzrost IGF 1, czynnika powodującego wzmocnienie i lepszą regenerację mięśni szkieletowych.

Dawkowanie

Przez pierwszy tydzień raz dziennie 1 kapsułkę do posiłku, przez następny tydzień 2 razy dziennie po 1 kapsułce do posiłku, następnie 3 razy dziennie po 1 kapsułce do posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji.

Uwagi:

Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie zalecany kobietom w ciąży i w okresie karmienia.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 878 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Colostrum - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) , witamina B6 (pirydoksyna) , witamina B12 (cyjanokobalamina) , witamina B2 (ryboflawina) , witamina B1 (tiamina) , immunoglobulina , laktoferyna , czynnik wzrostu , leukocyty , enzymy , witamina A , witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna , Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki zawarte w colostrum.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 do 3 kapsułek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus