Herbata z czerwonokrzewu, fix, 2 g, 20 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
6.09 zł
  • Producent:HERBAPOL KRAKOW
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Napój o charakterystycznym zapachu i smaku, zawiera liście czerwonokrzewu, rośliny występującej w południowej Afryce. W składzie naparu z czerwonokrzewu zawarty jest bogaty zestaw pierwiastków niezbędnych w bioprocesach. Nie zawiera kofeiny.

 

 

 


Skład

Napar z herbatki czerwonokrzewu zawiera: miedź (Cu) 0,0014 mg/ml,  cynk (Zn) 0,0067 mg/ml,  żelazo (Fe) 0,0070 mg/ml,  mangan (Mn) 0,0440 mg/ml,  wapń (Ca) 8,28 mg/ml,  magnez (Mg) 2,30 mg/ml, potas (K) 3,54 mg/ml.

Dawkowanie

Doustnie w postaci naparu. Pić 1-3 razy dziennie.

Uwagi:

Uwaga! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 983 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus